Kermis

Uitslagen 2017
Jeugd Bloemencorso 2017

Jeugd Bloemencorso 2017

125 deelnemende nummers
 
Fietsjes:  42 deelnemers
Mooiste eigengemaakte fiets  Katie de Jong  Kleuren
Origineelste fiets  Bram Ouwerkerk  Wild Plassen
Leukste Act  Femke Henneveld  Veense kermis Poezen
1ste met lof van de jury  Lynn van der Meer  Bloemenmeisjes
1ste met lof van de jury  Luna Dobbe  Fantasie
 
Kleine karretjes:  32 deelnemers  
Origineelste karretje  Fenne en Tibbe Loos  Mini Emoji Kar
Mooiste Skelter  Lars Koot  Super Ridders
Leukste Act  Denise Boere  WWF
Coolste Karretje  Lynn Verdel  Candy Land
1ste met lof van de jury  Milan v/d Hoorn  De Spinners
Praalwagens:  11 deelnemers  
Wisselbeker  BraassemWatch  Strand
Beste Arrangement  Theater B&W  Gemeente Politiek
Beste Act  Fam Klein  Corsohorses
Leukste met Kinderen  Koekwauzen  Vikingen
Actualiteits prijs  Afval Anders  Afval Anders
 
Scholen:  4 deelnemers  
1ste + leukste Thema  De Kiem  Brandweerman Sam
1ste + leukste met kinderen  De Roelevaer  De Bouwplaats
1ste + beste arrangement  De Klimboom  Jungje kar
1ste + beste PR  Bonaventura College  Bakkie van Bona
 
Verenigingen:  6 deelnemers  
Wisselbeker  WVC  
1ste prijs  More Motion  
1ste Prijs  DOSR  
1ste Prijs  LIONS  
     
Reclame:  11 deelnemers  
1ste prijs  Back to Basic  
1ste prijs  Kubox  
1ste prijs  Rabobank  
     
Extra:  3 deelnemers  
Actualiteitsprijs  Puur Natuur Braassemdreef
1ste met lof v/d jury  Cocktopus
1ste prijs  Pluimen voor vrijwilligers GGK  
PUBLIEKSPRIJS  FAMILIE KLEIN CORSOHORSES
De Boel de Boule Kermisstraattoernooi 2017

De Boel de Boule

Uitslag Kermisstraattoernooi 2017

1 Dick Duijnhoven Kees van der Wouden D.V.V. 4 40
2 Jeanno van der Ploeg Gerard van der Ploeg D.B.D.B. 4 30
3 Bert Visser Gerrit Betjes D.S.R. 4 29
4 Jan van Leijden Wim Verboon DBDB/LP 4 27
5 Gerrie de Heij Cees de Heij L.P. 4 20
6 Teus van denTonnekreek Peter Koome L.B.F. 3 25
7 Tiny Bartels Norman de Wever D.B.D.B. 3 20
8 Edley Wong Lenie Helmers D.B.S. 3 16
9 Gerard Duwel Gerard Hillenaar D.B.D.B. 3 16
10 Bart Stokhuizen Michiel Stoop L.P. 3 15
11 Cock Zandvliet Elly Zandvliet D.B.D.B. 3 13
12 Riet Bunnik Cor van Dijk Gravenboules 3 13
13 Koos Bunnik Arie van Zanten Gravenboules 3 9
14 Huub van Leeuwen Cora van Leeuwen Westlandia ’87 3 9
15 Rien Visser Freek Vogelaar Pet. Lijnden 3 8
16 Niek Knijnenburg Maarten Stoop L.P.? 3 -3
17 Anneke Kennis Annie Ludlage D.B.D.B. 2 9
18 Jacco de Haan Juup Visser D.S.R. 2 7
19 Ger van Klink Wout van der Berg D.B.D.B. 2 7
20 Cor Kooy Richard Bouwmeesteer Celeritas 2 3
21 Carlo Conci Adrie Klootwijk D.S.R. 2 2
22 René Vork Elly van Halderen D.B.D.B. 2 2
23 Sjaak van der Meer Marian Spruit D.B.D.B. 2 2
24 Henk Verbaas Simone Bijleveld J.B.Z. 2 2
25 Agaath de Goede Alex de Goede J.B.Z. 2 -3
26 Theo L’Ami Bert van der Zwet D.B.D.B. 2 -3
27 Frans Tervelde Adrie Koper J.B.Z. 2 -5
28 Ank van Tienderen Henny Visser Pet. Lijnden 2 -6
29 Margreet Molenaar Anneke Tervelde J.B.Z. 2 -13
30 Henk van der Heijden Henny van der Heijden D.B.D.B. 1 -9
31 Adri Beerends Abdi Omar D.B.D.B. 1 -12
32 Ton Meuleman Ria Meuleman D.S.R. 1 -14
33 Astrid de Wever Mary Woertman L.P/OSB. 1 -18
34 Joop Koenis Mariet Koenis DBDB/LP 1 -20
35 Herma Bamberger Clazien Rotteveel D.B.D.B. 0 -16
36 Corrie Hogenboom Ria Akerboom DBDB/LP 0 -18
37 Nico Spierenburg Tinie Klein D.B.D.B. 0 -22
38 Nelly Olierook Annie Hogenboom D.B.D.B. 0 -25
39 Engelien van Koningsbr. Henk van Koningsbrugge J.B.Z. 0 -28
40 Helen van Hal Keiko Aramaki D.S.R, 0 -31
41 Philomeen van der Meer Hans van der Meer D.B.D.B. 0 -38
42 Nel Verbaas Annie de Groot D.S.R. 0 -40
Uitslag Oranjeloop 2017

Oranjeloop 2017

2 km

Jongens tijd Meisjes tijd
1. Philip Roodborst 8.20 1. Feline van Klink 8.44
2. Rick Loos 8.22 2. Tess Hoogeveen 8.47
3. Mike Masteling 8.26 3. Romy van Zanten 8.49

6 km

Heren tijd Dames tijd
1. Ted v/d Geest 25.10 1. Suzanne Disseldorp 30.44
2. Luuk Verkuyl 25.58 2. Simone Disseldorp 30.53
3. Julius Obdeyn 26.37 3. Sophie van Wakeren 31.48

10 km

Heren tijd Dames tijd
1. Marcel de Romph 38.10 1. Nadine Duursma 47.18
2. John van Laar 40.25 2. Kayleigh Ju 51.22
3. Freek v/d Star 44.16 3. Sonja van Zeelt 52.44
Best verklede hardloper:            Nigel Prins
Best geschminkte hardloper:    Sterre Verhaar
Oranje Dartstoernooi 2017

Oranje Dartstoernooi 2017

Winnaarsronde

1. Johan van Velzen
2 Sjors van Veen
3. Ronald vd Meer
4. Ruud Hoogenboom

Verliezersronde

1. Etienne
2. Mano
3. Ruud Vork
4. Tilly Vissers
Bridge Oranjedrive 2017

BRIDGE ORANJEDRIVE 2017

 A-Lijn
1  Anneke Hogenboom & Ineke Hoogenboom WISSELBEKER  72.26 %
2  Fred Gortzak & George Termeulen  62.50 %
3  Thijs Zandvliet & George de Koning  59.29 %
 B-Lijn
1  Jan van der Geest & Martin Jongejan  59.72 %
2  Thea de Jong & Peter Mulder  57.64 %
3  Ineke Holleman & Loek Koek  55.90 %
C-Lijn
1  Henny Rietbroek & Corry Akerboom  62.63 %
2  Chris van Haastert & Bert Haneveld  60.89 %
3  Lenie Rodewijk & Katja Volwater  59.71 %
Kermis Tafelvoetbaltoernooi 2017

Tafelvoetbaltoernooi 2017

A-Poule

 Arnout Koek & Bas Willems  

B-Poule

 Joep Straathof & David Vermeer  
Wandelspeurtocht 2017

Wandelspeurtocht 2017

Tot en met 6 jaar:

1. Ziyaad Boukayass
2. Hugo Turk
3. Kiki Volwater

7 tot en met 9 jaar:

1. Sascha Visser
2. Stijn van Duykeren
3. Tess van der Felz

Tot en met 12 jaar:

1. Rick Loos
2. Steef Klein
3. Wick de Konink
Kermissjoelen 2017
Uitslag Kermissjoelen 2016 XX Deelnemers XX Teams
     
1e Prijs    
 
2e Prijs  
 
 
3e Prijs  
     
Paar de bak  
1e Prijs
2e Prijs
1ste prijs  
1ste prijs  
 
30 Jaar Sjoelvereniging Alkemade
Viswedstrijd 2017

Viswedstrijd 2017

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11